ساعات کاری شنبه تا پنج شنبه صبح 10:00-14:00 | عصر 17:00 - 21:00
تلفن پشتیبانی 05138444268
ایمیل پشتیبانی info@perservice.ir
فروشگاه اینترنتی

میزان رم و حافظه داخلی گوشی‌های می ۱۱ ایکس، می ۱۱ ایکس پرو و می ۱۱ اولترا مشخص شد

میزان رم و حافظه داخلی گوشی‌های می ۱۱ ایکس، می ۱۱ ایکس پرو و می ۱۱ اولترا مشخص شد

براساس شایعات، دو گوشی می ۱۱ ایکس و می ۱۱ ایکس پرو مدل‌های ری‌برند‌شدهشیائومی قصد دارد ۳ اردیبهشت‌ گوشی‌های پرچم‌دارش را رونمایی کند. در چند وقت گذشته، شایعات مختلفی درباره‌ی این گوشی‌ها منتشر شده و امروز هم اطلاعات جدید میزان حافظه ذخیره‌سازی و حافظه‌ی رم این گوشی‌ها را مشخص کرده‌اند.‌ی گوشی‌های ردمی کی ۴۰ و ردمی کی ۴۰ پلاس خواهند بود.

گوشی می ۱۱ اولترا با ۱۲ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی راهی بازار می‌شود.  دو گوشی می ۱۱ ایکس و می ۱۱ ایکس پرو نیز از همین میزان حافظه‌ی رم و حافظه‌ی ذخیره‌سازی بهره می‌برند.

افزون‌برای، طبق شایعات دو گوشی می ۱۱ ایکس و می ۱۱ ایکس پرو مدل ری‌برند‌شده‌ی گوشی‌های ردمی کی ۴۰ و ردمی کی ۴۰ پرو پلاس خواهند بود. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم گوشی ردمی کی ۴۰ در برخی کشورها با نام پوکو اف ۳ و گوشی کی ۴۰ پرو پلاس هم در برخی کشورها با نام Mi 11i دراختیار کاربران قرار گرفت.

گوشی می ۱۱ ایکس

براساس شایعات دیگر، دو گوشی می ۱۱ ایکس و می ۱۱ ایکس پرو در دو مدل راهی بازار می‌شوند که احتمالا یکی از آن‌ها به ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی مجهز است. اگر می‌خواهید با دیگر مشخصات سخت‌افزاری این گوشی‌ها آشنا شوید، به مشخصات سخت‌افزاری گوشی‌هایی مانند کی ۴۰ پرو پلاس و کی ۴۰ می‌توانید مراجعه کنید.

یک دیدگاه بنویسید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟