مرکز خدمات پاژ الکترونیک راد

طبق اخبار منتشرشده، به‌روزرسانی امنیتی ماه ژوئن ۲۰۲۱ (خرداد و تیر ۱۴۰۰) برای گلکسی A50 در هند منتشر شده است و به‌زودی در سایر مناطق در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

به گزارش Sammobile، آپدیت امنیتی ژوئن ۲۰۲۱ (خرداد و تیر ۱۴۰۰) مدتی قبل برای پرچم‌داران سامسونگ منتشر شد و حالا نوبت یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های میان‌رده‌ی سامسونگ رسیده است. به‌تازگی، غول کره‌ای آخرین به‌روزرسانی امنیتی را برای گلکسی A50 منتشر کرده است.

در حال حاضر نمی‌دانیم تغییرات این آپدیت چیست؛ زیرا هنوز سامسونگ و گوگل جزئیات آخرین پچ امنیتی اندروید را ارائه نداده‌اند. به‌روزرسانی مذکور با شماره‌ی فرم‌ور A505FDDU8CUE4 منتشر شده است و به نظر می‌رسد تغییرات این آپدیت تنها به موارد امنیتی مربوط می‌شود.

گوشی محبوب ۲۰۱۹ سامسونگ قبلاً دو به‌روزرسانی عمده‌ی سیستم‌عامل اندروید را دریافت کرده است و دیگر آپدیتی در این زمینه دریافت نخواهد کرد؛ بنابراین، از این‌ پس به‌روزرسانی‌هایی که گلکسی ای ۵۰ دریافت می‌کند، روی رفع مشکلات امنیتی تمرکز خواهند داشت.

با این‌ تفاسیر، احتمال دریافت به‌روزرسانی One UI 3.5 را رد نمی‌کنیم؛ زیرا روند به‌روزرسانی‌های گوشی‌های سامسونگ نسبت به سال گذشته قوی‌تر شده است.

آپدیت مذکور تنها در هند عرضه شده است و طبق معمول به‌تدریج در سایر مناطق منتشر خواهد شد. دارندگان گلکسی ای ۵۰ می‌توانند از طریق تنظیمات گوشی و سپس منوی به‌روزرسانی نرم‌افزار، این به‌روزرسانی را نصب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید