مرکز خدمات پاژ الکترونیک راد

سامسونگ همچنان به انتشار آپدیت اندروید ۱۱ برای تلفن‌های هوشمند خود ادامه می‌دهد و در ایستگاه فعلی نوبت به گلکسی A21s رسیده است. این گوشی پایین‌رده تابستان پارسال معرفی شد و قرار بود در حوالی اردیبهشت و خرداد امسال اندروید ۱۱ را دریافت کند. ولی سامسونگ زودتر از موعد جدیدترین نسخه اندروید را برای کاربران این گوشی منتشر کرده است.

آپدیت جدید گلکسی A21s با شماره A217NKSU5CUC7 شامل اندروید ۱۱ و رابط کاربری One UI 3 است. این به‌روزرسانی در حال حاضر از بازار خانگی سامسونگ یعنی کره جنوبی شروع به انتشار کرده اما خیلی زود به سایر بازارهای جهانی می‌رسد. انتظار داریم که عرضه سراسری آپدیت اندروید ۱۱ تا حوالی اردیبهشت و خرداد تکمیل شود.

از سوی دیگر، گلکسی A51 که از حوالی بهمن ماه دریافت اندروید ۱۱ و One UI 3 را آغاز کرده بود، حالا به One UI 3.1 مجهز می‌شود، چون سامسونگ انتشار این آپدیت را از بازار روسیه برای این تلفن هوشمند شروع کرده است. این به‌روزرسانی با شماره A515FXXU4EUC8 به دست کاربران می‌رسد و وصله امنیتی ماه آوریل ۲۰۲۱ را هم در بر می‌گیرد. نکته جالب این‌که گوشی‌های پیکسل گوگل هم هنوز وصله امنیتی آوریل را دریافت نکرده‌اند، اما سامسونگ این آپدیت را زودتر از همه به دست کاربران خود می‌رساند.

گلکسی A51 با آپدیت One UI 3.1 از قابلیت‌هایی مثل Eye Comfort Shield، افکت‌های مختلف برای تماس‌های ویدیویی، ویژگی حذف برچسب لوکیشن‌های جغرافیایی از تصاویر، قابلیت‌های جدید دوربین و چندین بهینه‌سازی کوچک در رابط کاربری بهره‌مند می‌شود. این آپدیت هم احتمالا در روزهای آینده برای کاربران جهانی گلکسی A51 منتشر خواهد شد.

اگر می‌خواهید ببینید که آپدیت‌های جدید سامسونگ برای گوشی شما در دسترس قرار گرفته یا نه، کافی است به تنظیمات دستگاه بروید و از بخش Software Update روی گزینه Download and install تپ کنید. در صورتی که آپدیت برای شما منتشر شده باشد، به‌راحتی می‌توانید آن را روی دستگاه خود نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید